Uudised

2007.a. kiirendusvõistluste hooaeg toob uuendusi ja muudatusi! 04.01.2013
Pikkade arutelude tulemusena on Kiirendusvõistluste Alakomitee paika saanud 2007.a. dragrace hooaja kalendri ja uued tehnilised reeglid, nii autodele kui ka mootorratastele. Samuti on paari punktiga täiendatud Bracketi reegleid. Seda kõike selleks, et viia võistlused taseme võrra veelgi kõrgemale. Tehniliste reeglite muutmisel on eeskätt silmas peetud võistluste turvalisust ja ala arengut.

Uute teemana on üles kerkinud „Balti karikasari” ja „juunioride klass”. Alakomitee vaatab positiivselt tulevikku ning üritab leida üha uusi võimalusi kiirendus-ala arendamiseks nii Eestis kui ka väljaspool Eestit.
BHRA. November, 2006
Uus kodulehekülg nüüd avatud! 04.01.2013
Aega võttis, aga asja sai - tere tulemast! Teie ees on äsja värskenduskuuri läbinud BHRA uus kodulehekülg, mis on varasemaga võrreldes tunduvalt sisukam ja nägusam. Muutunud on kodulehekülje kujundus, muudetud ja täiendatud on andmestiku struktuuri. Lisatud on ka hulk informatsiooni meie tegevuste kohta. Siiski mõningad teemad vajavad veel vähest täiendamist. Selles osas palume mõistvast suhtumist!

Üldinfo alt leiate peamiselt infot BHRA kohta. Infomaterjalide all on võimalik leida vajalikku infot, mida saab vajadusel ka pdf-formaadis välja printida või omale arvutisse salvestada.
„Kiirendusvõistlused” all on teemad, mis on otseselt seotud Eesti kiirendusvõistlustel toimuvaga. „Ameerika autode teema all saate tutvust teha BHRA „ameerika autode osakondadega”.

Kui te ei leia otsitavat infot meie koduleheküljelt, siis on korduma kippuvate küsimuste foorumis igaühel võimalus esitada oma küsimus. Kontaktide alt saate saata meile ka e-kirja.

Samuti ootame teie arvamusi ja ettepanekuid meie uue kodulehekülje kohta!

Meeldivat lugemist!
Tulemas on suur USAkate lõpukruiis! 04.01.2013
Laupäeval, 30. septembril 2006.a. leiab aset Tallinnas järjekordne suuremat sorti Ameerika autode kogunemine. Sel korral on tegemist USA-kate 2006.a. hooaja lõpu-kruiisiga. Üritusega lõpetavad USA-kad oma suve-hooaja ning paljud pilkupüüdvad iludused lähevad taaskord pea pooleks aastaks oma talvekorteritesse.
Partnerid