Uudised

Aeg on oma hobiautod talvekorterist välja tuua! 04.01.2013
Head hobiautode omanikud, tulevased omanikud ja kõik huvilised! Juba 8 aastat korraldab BHRA Tallinnas igakevadist hobiautode avaüritust. Üritus on peamiselt Ameerika autode teemaline, kuid omapärase, mootori jõul, liikuva vahendiga tulijat ei ole ära aetud.

Üritus toimub 5. mail 2012 Tallinnas, Viru Keskuses, Ühisteenuste 4. korruse parklas. See on hea võimalus pealinnas oma raudleedit teistelegi lähemalt näidata ning huvilistel hea tulla uudistama hobi, millega kaaskodanikud tegelevad.

Seega härrad ja prouad - olge valmis käivitama mootorid! Las kevad ja suvi tulla ilusa ilmaga ning üritusterohked, et ei peaks oma silmarõõme garaazis hoidma!

Kohtumiseni 5. mail.. Ürituse lisainfo leiad siit (kliki siia)
REGISTREERIJALITSENTS 2012 04.01.2013
Võidusõitjad, kellel puudub registreerijalitsents, siis alates 2012 aastast väljastab BHRA võidusõitjatele registreerijalitsentsi ilma, et peaks liituma BHRA'ga. Selleks oleks vajalik täita vabas vormis sooviavaldus (avaldusele märkida registreerijalitsentsi taotleja(võistleja)nimi, isikukood, kontaktid, võistlusala ning võisltusklass, soovitavalt ka olemasolevad saavutused jm lisainfo). Avaldus palun saata: bhra@bhra.ee
Tõlkevea parandus (FIA VM lisa J 253, tehnilised tingimused) 04.01.2013
EAL tehnikakolleegium teadaanne - EAL tehnikakolleegium tegi paranduse FIA tehnilise tingimuste tõlkesse (FIA VM lisa J 253, Ohutustingimused rühmades N, A, B, SP).
Paranduse teksti leiab siit.
Erakorraline materjal! Audru ringrada = Eesti Ringrada. 04.01.2013
Eesti auto-motosportlastele, alaliitudele ja toetajatele suunatud „AVAMEELNE ARVAMUS AUDRU RINGRAJAST JA TEMA ARENGUSUUNDADEST. PÖÖRDUMINE ARENDAJATE POOLE“
Lõppkiirusvõistluste reeglid 2012 04.01.2013
Kiirendusvõistluste Alakomitee poolt said kinnitatud uued lõppkiirusvõistluste reeglid 2012 autode klassidele.
Uued reeglid 2012
Partnerid