Uudised

BHRA väljastab 2017.a hooajaks sõitjatele registreerijalitsentsi! 09.05.2017
BHRA väljastab 2017.a hooajaks võidusõitjatele registreerijalitsentsi!

Alates 2012 aastast väljastab BHRA võidusõitjatele, olgu need siis nii kiirendusega tegelevad võidusõitjad, ringrajasõitjad või muu autospordi distsipliini võistlejad, registreerijalitsentsi (klubilitsentsi) ilma, et peaks liituma BHRA'ga. Selleks oleks vajalik täita vabas vormis sooviavaldus (avaldusele märkida registreerijalitsentsi taotleja nimi, isikukood, kontaktid, võistlusala ning võistlusklass). Avaldus palun saata: bhra@bhra.ee

Registreerijalitsentsi hind hooajaks 2017 on 50 EUR.  Rgistreerijalitsents sellisel kujul kehtib kehtib kõikidele hooaja 2017 toimuvatele võistlustele.
Täna avati Tallinnas hobiautode hooaeg 2017 06.05.2017
Laupäeval, 6. mail 2017 avati Tallinnas hobiautode hooaeg ühissõiduga Piritalt Telliskivi loomelinnakusse, kus toimus ka autode näitus. Autod kogunesid Pirital, mereäärsesse parklasse, et sealt üheskoos Loomelinnakusse kruiisida. Peamiselt olid kohale saabunud erinevate aastakäikude Ameerika päritolu autod, kuid siin-seal võis silmata ka muude maade vanu ja klassikalisi mootorsõidukeid või sootuks ümber ehitatud eksemplare. Kokku kogunes üle 250 sõiduki.

Pildigalerii: http://www.ohtuleht.ee/803292/galerii-tallinnas-avati-hobiautode-hooaeg
Ülevaadet näed lingilt: https://www.youtube.com/watch?v=gSTX9PF8lEw

Hobiautod lõpetasid oma suve-hooaja 02.10.2016
Päikesepaistelisel laupäeva õhtupoolikul, 1. oktoobril toimus Tallinnas hobiautode hooaja 2016 ametlik lõpetamine. Selleks puhuks oli kokku tulnud umbes 150 sõidukit. Üritus algas Laagrist ning läbi linna sõideti kolonnis Telliskivi Loomelinnakusse.

Korraldustiim tänab üritusel osalejaid ning uudistama tulnud pealtvaatajaid.

Kohtumiseni juba järgmistel üritustel!

Ülevaatliku video: https://www.youtube.com/watch?v=P1nFv2dEmnM
Pildigaleriid üritusest leiad: http://www.autoleht.ee/uudised?id=10993
Ameeriklased vallutavad Telliskivi Loomelinnaku! 27.09.2016
Ameerika autode ja teiste hobiautode 2016 hooaja lõpetamine toimub laupäeval, 1. oktoobril 2016. Üritus toimub sellel aastal, üle pika aja taaskord Tallinnas ning sel korral minnakse külastama ning uudistama Tallinnas asuvat Telliskivi Loomelinnakut ning seal piirkonnas toimuvat. Eelmisel aastal oldi külas Tartu Motoshowl ning sellest kahel eelmisel aastal võõrustati üritust Paides.

Autode kogunemine ja paraadsõit, läbi linna, saab alguse Laagri maksimarketi parklast. Orienteeruvalt 18:30-18:45 jõutakse Telliskivi Loomelinnakusse.

Lugupeetud Telliskivi Loomelinnaku külastajad autodega!
Kuna Loomelinnakus on Europark tagumine parkla (graffiti seina esine ala) reserveeritud hobiautodele, siis palume teistelt autojuhtidelt mõistvat suhtumist ning palume oma auto parkida teistesse piirkonnas asuvatesse EuroPark parklatesse. Tänud!


Lisainfot saab telefonil +372 5260001 või meili teel: bhra@bhra.ee.
BHRA juhatuse liige Andrus Mõsovski garaazis toimub midagi imepärast 14.08.2016
Paljudel kindlasti ei ole teada see, et BHRA üks looja ning juhatuse liige Andrus Mõsovski on tehnika- ja autode huviline juba poisikesest peale. Või nagu artiklis kirjutatakse, siis on ta «bensiinipea», kes ei saa juba lapsest saati oma käsi autodest eemal hoitud. Esimese masina pani ta vanarauahunnikust kokku juba 14-aastaselt ja sealt edasi on sõidukid muutunud vaid kiiremaks. Mees on ehitanud ja hooldanud ringrajaautosid ning ehitanud Seppo Saapola tarvis ka võistlusklassi Pro Modified dragster’i. Loe täismahus artiklit: http://majandus24.postimees.ee/v2/3792961/kompromissitu-unistus
Partnerid