Tulemused EM-arvestuses

Tulemused ja punktid EM-arvestuses


 Tulemused alates aastast 2008 - lingi siia: Otsetee võistluste andmebaasi.

Hooaeg 2009 Hooaeg 2008 Hooaeg 2007 Hooaeg 2006 Hooaeg 2005 Hooaeg 2004
Klass A Klass A Klass A Klass A Klass A Klass A
Klass B Klass B Klass B Klass B Klass B Klass B
Klass C

Klass C

Klass C

 Klass C

Klass C

Klass C

 Klass OL

Klass D

Klass D

Klass D

Klass D

Klass D

Klass BR

 Klass BR

 

 

 

 

Klass E

Klass E

Klass E

Klass E

Klass E

 

Klass F

Klass F

Klass F

Klass F

 Klass F

Klass F

 

 HOOAEG 2009

 

Üles
klass võistlus-
number
  sõitja   sõiduk EMV I EMV II EMV III EMV IV KOKKU

Speedest Dunlop Racing 16.05.09

Speedest Dunlop Nightrace 20.06.09

Tartu.Drag Challenge 11.07.09

Battery Race 22.08.09

A-klass (Eesti meistrivõistlused) - auto kuni 4l. Vabalthingav  
Üles
1. A07 Koclamazasvili, Artjom BMW Z3 816 916   208 1940
2. A05 Kesa, Paul BMW 325 ix 515 515 213 614 1857
3. A06 Ojaveer, Rain Honda Civic Crx 614 511 212 510 1847
4. A18 Turans, Elvis BMW 316   713 214 613 1540
5. A19 Riivald, Urbo Opel Ascona   614   915 1529
6. A03 Shabalin, Andrei Honda Civic     216 716 932
7. A16 Toomara, Taavi Honda Civic Type-R   612 211   823
8. A01 Biezais, Agris BMW E-30   510 215   725
9. A20 Laukys, Gintautas Opel Corsa       512 512
10. A21 Sadauskas, Egidijus Opel Corsa       511 511
11. A22 Lember, Rait BMW 1502       509 509
B-klass (Eesti meistrivõistlused) - auto üle 4l. vabalthingav ja kuni 4 l. ülelaadimisega, v.a bigblock
Üles
1. B02 Zausajevs, Ilmars Audi CarbonDestroyer 816 514 216 813 2359
2. B04 Mäesepp, Viljar Nissan 300zx 615 816 212 515 2158
3. B03 Voit, Markel Toyota Supra 514 515 214 514 1757
4. B18 Samusis, Mindaugas Audi S2       616 616
5. B15 Ozolins, Maris Mitsubishi Evolution 9   613     613
6. B14 Pesur, Eero AUDI COUPE S2 513       513
7. B16 Detkovs, Igors Audi Coupe     215   215
8. B17 Varpsalietis, Aldis Audi Coupe     213   213
9. B19 Valdmann, Indrek Lada 2101       212 212
10. B13 Mikson, Ragnar Audi S4 200       200
C-klass (Eesti meistrivõistlused) - auto üle 4 l. ülelaadimisega ja bigblock
Üles
1. C24 Vitsut, Taavo-Erkki Chevrolet Camaro 816 516 216 616 2164
2. C12 Sikk, Peeter Chevrolet Camaro   915 215 715 1845
3. C23 Poom, Reino Pontiac Fiero 513 511 212 511 1747
4. C27 Pavelson, Reimo audi S6   710 214 512 1436
5. C30 Erich, Tanel Nissan 200SX   513 213 613 1339
6. C10 Kasch, Ken BMW 750   614   510 1124
7. C32 Ljahh, Aleksandr Mitsubishi 3600GT       914 914
8. C02 Hatšaturjan, Artur Mercedes-Benz SL 55 AMG 615       615
9. C26 Raamat, Innar BMW Compact 514       514
10. C26 Rosenthal, Reiko Honda Integra Type R   512     512
OL-klass (Eesti meistrivõistlused) - autode Outlaw-klass. Toruraamil autod ilma mootori piiranguta
1. OL06 Käbi, Kristjan Chevrolet Camaro 815 715 216 616 2362
2. OL08 Krum, Kaido BMW 316 616 512   815 1943
3. OL05 Vaskelis, Paulius BMW 325   614   514 1128
4. OL04 Heinonen, Oskari Chevrolet Chevelle Malibu   916     916
5. OL07 Sinijärv, Riivo Chervrolet Chevelle Malibu 514       514
6. OL10 Kuklis, Juris Rover Mini   513     513
7. OL09 Chmelevskij, Jezij eamv racer jezomobil 100       100
Bracket- klass (BR-klass) (Eesti meistrivõistlused)
Üles
1. BR05 Hantson, Hanno Pontiac Firebird 616 915 216 512 2259
2. BR02 Narits, Marko Nissan Sunny GTi 914 614 211 513 2252
3. BR27 Kasela, Taavi BMW 318i 613 512 210 716 2051
4. BR06 Siimson, Delvis Volkswagen Corrado 510 613 209 614 1946
5. BR03 Nõmm, Tanel Audi S4 511 509 213 515 1748
6. BR29 Puusepp, Ivar Renault Clio   716 215 510 1441
7. BR31 Oja, Urmas Lexus IS F       909 909
8. BR18 Tihvan, Kristo Pontiac Trans AM GTA   510 214 100 824
9. BR07 Tiisler, Arne Toyota Supra     212 611 823
10. BR20 Nyström, Toni Ford Mustang 715       715
11. BR28 Salumets, Marje Audi Coupe 512       512
12. BR30 Päll, Indro BMW 318IS Coupe   511     511
E-klass (Eesti meistrivõistlused) - mootorrattad kuni 650 cm3
Üles
1. E02 Beljaev, Kristian Yamaha R6 616 715 215 814 2360
2. E01 Leonov, Georg Yamaha R6 514 916 216 613 2259
3. E08 Väät, Gerrit Yamaha R6 813 614 214 516 2157
4. E11 Kompost, Janek Kawasaki zx6rr 515     515 1030
5. E14 Marksaar, Margus Suzuki gsxr   513     513
6. E12 Esnar, Arthur Honda cbr600rr   512     512
7. E06 Põlluste, Mati Suzuki GSXR600 100       100
F-klass (Eesti meistrivõistlused) - mootorrattad alates 651 cm3
Üles
1. F12 Ulst, Imre Kawasaki Ninja ZX-12 916 513   513 1942
2. F01 Leonov, Georg suzuki GSX 1300r 513 615 216 514 1858
3. F17 Laur, Nils Suzuki Hayabusa GSX 1300 R   816 215 816 1847
4. F19 Pipenberg, Ivar Suzuki GSX1000R   514 214   728
5. F15 Teesalu, Kalev Suzuki GSXR-1000 715       715
6. F20 Lauronen, Jussi Suzuki Gsx-r 1000       615 615
7. F14 Tuomari, Juha Suzuki GSX-R 614       614
8. F13 Koivuniemi, Petri Suzuki GSX 600f turbo 512       512
9. F16 Suokas, Toni Suzuki gsx-r 750 511       511
10. F18 Koslonen, Kimmo SUZUKI GSXR 1000   200     200

 

 

 

HOOAEG 2008

 

klass võistlus-
number
  sõitja   sõiduk EMV I Speedest Dunlop Nightrace 30.05.08 - 31.05.08 EMV II Speedest Dunlop Racing 21.06.08 - 22.06.08 EMV III Tuning Hitz Race 02.08.2008 EMV IV Battery Race 2008 29.08.2008 - 30.08.2008 KOKKU
A-klass (Eesti meistrivõistlused) - auto kuni 4l. Vabalthingav   Üles
1. A10 Biezais, Agris BMW E-30 915 915 663 664 3157
2. A01 Pesur, Eero BMW M3 510 716 715 509 2450
3. A08 Shabalin, Andrei Honda Civic 613 664 916   2193
4. A05 Salmre, Kristjan BMW 540 662 511 510 510 2193
5. A21 Kesa, Paul BMW 325 ix 714   512 613 1839
6. A15 Ojaveer, Rain Honda Civic Crx 100 613 511 512 1736
7. A20 Koclamazasvili, Artjom BMW 318 516     715 1231
8. A06 Vahar, Maigi Opel Ascona   512 614   1126
9. A17 Järv, Joosep BMW 318 100 510   511 1121
10. A25 Nurmi, Jussi Volkswagen Kupla       916 916
11. A18 Boroško, Stanislav Honda Civic 511       511
12. A19 Lipp, Margo BMW 318 509       509
13. A24 Grünberg, Margus Porsche Carrera 4S     509   509
14. A23 Puusepp, Ivar Renault Clio   509     509
15. A22 Marlen, Villu Audi Cupee 208 208     416
B-klass (Eesti meistrivõistlused) - auto üle 4l. vabalthingav ja kuni 4 l. ülelaadimisega, v.a bigblock Üles
1. B36 Krum, Kaido BMW 316 915 915 916 100 2846
2. B03 Zausajevs, Ilmars Audi S2 714 663 509 915 2801
3. B09 Voit, Markel Toyota Supra 666 514 614 716 2510
4. B01 Mäesepp, Viljar Nissan 300zx 511 610 715 664 2500
5. B08 Bulankin, Jevgeni Toyota MR2 510 712 613 613 2448
6. B02 Ando, Indrek BMW 325IX 512 516   512 1540
7. B31 Puhmas, Henri Audi 90 513 511 512   1536
8. B40 Valdmann, Indrek Lada 2101 200 509 100 510 1319
9. B37 Kägu, Kulno Mitsubishi EVO 9 609   510   1119
10. B41 Soots, Lauri BMW 323 200   511   711
11. B24 Hinn, Riivo Ford Taunus 200     511 711
12. B39 Iljin, Aleksei Subaru Impreza 208       208
C-klass (Eesti meistrivõistlused) - auto üle 4 l. ülelaadimisega ja bigblock Üles
1. C04 Heinonen, Oskari Chevrolet Chevelle Malibu   916 916 916 2748
2. C09 Hatšaturjan, Artur Mercedes-Benz SL 55 AMG 510 615 511 511 2147
3. C10 Laumets, Levo Dodge Viper 816 664 613   2093
4. C06 Ingermann, Janno Chevrolet Corvette 505 713 510 204 1932
5. C24 Melts, Jane Mercedes Benz C 32 amg 611 512 208 200 1531
6. C19 Tiido, Imre Chevrolet Chevelle Malibu 100 100 715 613 1528
7. C23 Tael, Sulev Chevrolet Corvette Z06 506   512 509 1527
8. C02 Hunt, Alari Chevrolet Corvette 764   664   1428
9. C22 Vürst, Kristin Chervolet Corvette 509 511   205 1225
10. C07 Kasch, Ken Audi S6 Avant 508 510   206 1224
11. C15 Kask, Sander Audi S6 204 509 206 207 1126
12. C20 Sikk, Peeter Chevrolet Camaro 1015       1015
13. C05 Patshijev, Mika Petteri Plymouth Belvedere       715 715
14. C12 Wasström, Niklas Plumouth Valiant       664 664
15. C16 Vali, Fred Chevrolet Camaro 612       612
16. C21 Kaunissaar, Arno Mercedes-Benz E55 607       607
17. C13 Kautto, Jussi Audi RS-6 513       513
18. C30 Puhmas, Henri Audi 90       512 512
19. C14 Ljahh, Aleksei Mitsubishi 3600GT       510 510
20. C29 Tammsalu, Toomas VW New Beetle     509   509
21. C27 Käbi, Kristjan Chevrolet Monte Carlo     207   207
22. C28 Soldan, Ivo Audi 200     205   205
D-klass (Eesti meistrivõistlused) - autode vabaklass (outlaw) Üles
1. D02 Kuriks, Lauri Pontiac Trans Am 816 816 615 816 3063
2. D01 Vitsut, Taavo-Erkki Chevrolet Camaro 615 615 816 615 2661
3. D09 Hunt, Alari Chevrolet Corvette       564 564
4. D08 Heinonen, Oskari Chevrolet Chevelle Malibu 564       564
Bracket- klass (BR-klass) (Eesti meistrivõistlused) Üles
1. BR06 Kalda, Ardo Chevrolet Camaro 1011 513 1007 608 3139
2. BR01 Narits, Marko Nissan Sunny GTi 507 610 762 1004 2883
3. BR15 Nõmm, Tanel Audi A4 713 805 810 512 2840
4. BR03 Toomeoja, Ahto Ford Mustang GT 502 1004 713 515 2734
5. BR08 Hantson, Hanno Pontiac Firebird 505 714 515 809 2543
6. BR13 Siimson, Delvis Volkswagen Golf 806 501 603 614 2524
7. BR18 Tiisler, Arne Toyota Supra 754 502 608 506 2370
8. BR10 Luhaäär, Kristo Pontiac Firebird TA 500 753 505 501 2259
9. BR05 Hani, Argo Ford Focus RS 508 512 511 703 2234
10. BR14 Lehtpuu, Rainer Opel Vectra 514 508 614 511 2147
11. BR09 Vasar, Ahto Opel Vectra 616 506 506 510 2138
12. BR11 Kravets, Ago Chevrolet Camaro 615 616 200 516 1947
13. BR20 Pajuste, Indrek Mazda MX-5   511 609 505 1625
14. BR04 Hani, Rene Audi Coupe 609 615 200   1424
15. BR19 Davõdov, Anvar VW Golf 610 507     1117
16. BR02 Priidemann, Aleksandr Honda Civic   609 504   1113
17. BR28 Käbi, Kristjan Chevrolet Corvette       752 752
18. BR17 Tihvan, Kristo Pontiac Trans AM GTA 503   200   703
19. BR22 Voip, Ahto Dodge Dart Swinger   200 502   702
20. BR25 Nyström, Toni Ford Mustang       613 613
21. BR23 Fros, Renee BMW 745d       607 607
22. BR24 Sauväli, Risto Mercedes Benz E 55     516   516
23. BR07 Kikkatalo, Tarmo Ford Escort 512       512
24. BR16 Kruus, Lauri Ford Mustang GT 501       501
25. BR23 Fros, Renee BMW 745 d     501   501
26. BR21 Kaunissaar, Arno Mercedes-Benz E55 Amg   200     200
E-klass (Eesti meistrivõistlused) - mootorrattad kuni 650 cm3 Üles
1. 151 Leonov, Georg Yamaha R6 513 713 916 914 3056
2. 192 Beljaev, Kristian Yamaha R6 914 914 512 515 2855
3. E01 Roondi, Jaak Kawasaki ZX-6RR 715 515 514 713 2457
4. E04 Laur, Nils Suzuki GSX-R 600 K1 662 512 713 509 2396
5. E03 Mägi, Eikki Yamaha R6 609 611 661 510 2391
6. 195 Põlluste, Mati Suzuki GSXR600 516 666 515 616 2313
7. E16 Tibbing, Sten Kawasaki ZX6R 510 509 509 661 2189
8. 157 Väät, Gerrit Yamaha R6 511 510 610 512 2143
9. 187 Suur, Marten Suzuki GSX-R 600 208 208 208 208 832
10. E19 Agur, Sander Sebastian Yamaha YZF-R6 YZF-R6       207 207
F-klass(Eesti meistrivõistlused) - mootorrattad alates 651 cm3 Üles
1. F13 Leonov, Georg Kawasaki ZX10R 815 816 614 715 2960
2. F04 Kirsimaa, Mikk Suzuki GSX-R1000 616 615 510 509 2250
3. 150 Tuominen, Ari Suzuki Hayabusa Turbo     713 916 1629
4. F02 Krist, Ain Suzuki GSXR1000 564 514 509   1587
5. F14 Aedma, Mario Yamaha FZR1000 513 563   208 1284
6. F17 Lauronen, Jussi Suzuki Gsx-r 1000     661 613 1274
7. 122 Rakkolainen, Tomi suzuki gsx-r     916   916
8. F18 Lindqvist, Juha Suzuki Gsx-r 1000       664 664
9. 190 Ylhäinen, Sami Suzuki GSX-1000R     515   515
10. 123 Simola, Harri Suzuki GSX-R 1000     512   512
11. F20 Suur, Marten Suzuki GSX-R 1000       512 512
12. F16 Ulst, Imre Kawasaki Ninja ZX-12       511 511
13. F21 Koivuniemi, Petri Suzuki GSX 600f turbo       510 510

 

 

HOOAEG 2007

 

SpeedEst Nightrace

FTD

Battery Race

MC 39

Hooaeg KOKKU

Klassid

Pos.

Nimi

2007

2007

2007

2007

2007

A

Üles

 

1

Eero Pesur

916

666

916

616

3114

 

2

Mihkel Vaidlo

664

914

511

 

2089

 

3

Kulno Kägu

713

613

 

615

1941

 

4

Ivo Koronen

 

 

663

614

1277

 

5

Kristjan Salmre

515

512

 

 

1027

 

6

Maigi Vahar

 

 

509

512

1021

 

7

Henrik Mollok

 

507

 

511

1018

 

8

Andrei Shabalin

 

 

715

 

715

 

9

Konstantin Vedennikov

 

715

 

 

715

 

10

Agris Biezais

 

 

614

 

614

 

11

Marko Opmann

 

 

 

513

513

 

12

Maigi Symons

512

 

 

 

512

 

13

Ardo Kalda

 

 

512

 

512

 

14

Meelis Viese

 

 

510

 

510

 

15

Rain Ojaveer

 

509

 

 

509

 

16

Toomas Otti

 

508

 

 

508

B

Üles

 

1

Viljar Mäesepp

815

1013

611

613

3052

 

2

Indrek Ando

766

616

1014

616

3012

 

3

Ilmars Zausajevs

1014

515

766

615

2910

 

4

Ragnar Mikson

208

764

713

614

2299

 

5

Erki Hiie

 

812

612

512

1936

 

6

Arne Valge

613

 

504

200

1317

 

7

Toomas Tammsalu

 

507

502

205

1214

 

8

Jevgeni Bulankin

 

 

610

511

1121

 

9

Markel Voit

 

 

609

509

1118

 

10

Lauri Milvek

 

610

503

 

1113

 

11

Markus Trei

 

 

508

510

1018

 

12

Tomi Paavola

 

 

815

 

815

 

13

Sulev Tael

 

 

507

208

715

 

14

Ain Veemees

 

508

 

204

712

 

15

Anton Suvorov

509

 

200

 

709

 

16

Konstantin Vedennikov

 

 

506

203

709

 

17

Heikko Nuuma

 

505

 

202

707

 

18

Tarmo Kikkatalo

 

506

200

 

706

 

19

Peter Viks

612

 

 

 

612

 

20

Priit Soosar

 

611

 

 

611

 

21

Ragnar Pildre

511

 

 

 

511

 

22

Ranno Troon

510

 

 

 

510

 

23

Dimitri Petskin

 

509

 

 

509

 

24

Riivo Hinn

 

 

505

 

505

 

25

Tauri Berg

 

504

 

 

504

 

26

Ivo Soldan

 

 

501

 

501

 

27

Kristin Vürst

 

 

200

201

401

 

28

Tiivo Kallas

 

 

200

200

400

 

29

Ain Pähkel

 

 

 

207

207

 

30

Maksim Zolotarev

 

 

 

206

206

 

31

Henri Puhmas

 

 

200

 

200

 

32

Raimonds Burakevic

 

 

200

 

200

 

33

Peeter Sikk

 

 

200

 

200

 

34

Mikko Kuivanen

 

 

200

 

200

C

Üles

 

1

Madis Tamm

1015

816

614

615

3060

 

2

Alari Hunt

816

615

713

610

2754

 

3

Anneli Sangernebo

613

564

510

614

2301

 

4

Oskari Heinonen

 

 

916

616

1532

 

5

Mika Patshijew

609

 

665

 

1274

 

6

Janno Ingermann

 

513

207

512

1232

 

7

Ken Kasch

507

 

206

511

1224

 

8

Åke Svens

514

 

512

 

1026

 

9

Artur Hatšaturjan

761

 

 

 

761

 

10

Levo Laumets

510

 

208

 

718

 

11

Tiit Valdre

506

 

204

 

710

 

12

Madis Kesküla

612

 

 

 

612

 

13

Jussi Kautto

 

 

511

 

511

 

14

Niklas Wasström

 

 

509

 

509

 

15

Sander Kask

508

 

 

 

508

 

16

Fred Vali

 

 

 

213

213

 

17

Garry Aren

 

 

205

 

205

 

18

Tarmo Mets

 

 

203

 

203

D

Üles

 

1

Taavo-Erkki Vitsut

664

815

565

200

2244

 

2

Lauri Kuriks

513

616

616

200

1945

 

3

Eduard Sangernebo

715

514

513

200

1942

 

4

Avo Rahula

511

513

212

200

1436

 

5

Jarmo Vellamo

916

 

 

 

916

 

6

Jyrki Aukio

 

 

814

 

814

 

7

Kaido Krum

512

 

 

 

512

E

Üles

 

1

Jaak Roondi

1016

916

516

200

2648

 

2

Gerrit Väät

760

664

515

200

2139

 

3

Eikki Mägi

608

511

514

200

1833

 

4

Nils Laur

515

 

658

200

1373

 

5

Tõnis Tammaru

613

715

 

 

1328

 

6

Kristjan Beljaev

514

 

613

 

1127

 

7

Taavi Kikas

512

512

 

 

1024

 

8

Veiko Kallas

811

 

 

200

1011

 

9

Mati Põlluste

 

 

911

 

911

 

10

Tomi Rakkolainen

 

 

710

 

710

 

11

Georgi Leonov

 

513

 

 

513

 

12

Marten Suur

 

 

512

 

512

 

13

Reget Roomet

509

 

 

 

509

 

14

Imre Laanepõld

 

 

209

 

209

 

15

Karl Pärtelpoeg

 

 

200

 

200

F

Üles

 

1

Marek Virves

816

916

665

200

2597

 

2

Ain Krist

565

514

614

200

1893

 

3

Kert Kuuskla

614

513

512

200

1839

 

4

Mikk Kirsimaa

 

715

914

200

1829

 

5

Mika Saroma

 

 

716

 

716

 

6

Henri Järv

 

662

 

 

662

 

7

Janne Korkiakangas

 

 

513

 

513

 

8

Risto Järv

 

 

511

 

511

 

9

Didzis Dzelzits

 

 

208

200

408

 

10

Ronni Kärner

 

 

510

 

510

 

11

Ari Koskenranta

 

 

209

 

209

 

12

Ergo Daum

 

 

208

 

208

 

 

Hooaeg 2006
  SpeedEst NightRace Full Throttle Drag Kohuke Race MC 39 NightRace Hooaeg KOKKU
Klassid Pos. Nimi 2006 2006 2006 2006 2006
A Üles
  1 EERO PESUR 815 616 1015 715 3161
  2 VILLE SAUKKOLA 1016   816 916 2748
  3 MEELIS VIESE 764 565 612 613 2554
  4 ARTJOM KOCLAMAZASVILI 613 814 511 512 2450
  5 EIKKI MÄGI 510 513 509 511 2043
  6 IVAR PUUSEPP 509 511 507 509 2036
  7 MIHAILS BODROVS 612 512 510   1634
  8 LINDARS KLAVINS     513 664 1177
  9 SIMAS BILEVICIUS     764   764
  10 KRISTJAN SALMRE 611       611
  11 ROMAN SAKSONOV     608   608
  12 HENRIK MOLLOK       510 510
  13 NEMO VUNK 508       508
  14 TARMO KIKKATALO 507       507
  15 VILLU MARLEN 506       506
B Üles
  1 JANNE LÄHTEENMÄKI 765 1015 763 766 3309
  2 INDREK ANDO 512 616 815 1010 2953
  3 ARNE VALGE 813 763 607 611 2794
  4 RAGNAR MIKSON 514 612 200 514 1840
  5 RANNO TROON 1011 814     1825
  6 LEVO LAUMETS   510 508 713 1731
  7 VILJAR MÄESEPP     512 812 1324
  8 PRIIT SOOSAAR     710 508 1218
  9 EVALD-HANNES KREE 604 506     1110
  10 ILMARS ZAUSAJEVS 510   506   1016
  11 MAKSIM ZOLOTARJOV     1014   1014
  12 ALEKSANDR LJAHH 756       756
  13 KAIDO KRUM 616       616
  14 RIIVO HINN     611   611
  15 OLARI PULDRE   611     611
  16 REIMO LUITE     609   609
  17 FRED VALI 608       608
  18 MARKUS TREI     604   604
  19 KASPARS MARTINSONS   516   516
  20 MARKEL VOIT       515 515
  21 ANDRE RAUD 509       509
  22 ERKI HIIE   509     509
  23 KAUPO POROVARDJA       509 509
  24 SILVER AUG   508     508
  25 RENE KRUUSMAN 507       507
  26 SAGIB MEHTIJEV   507     507
  27 ELMARS AUKSMUKSTS   505   505
  28 TAUNO NIILO 505       505
  29 SANDIS BURTNIEKS     503   503
  30 IVAR ULMRE     502   502
  31 ARMANDS SAKNE     501   501
  32 BRITT HÄIDRITS     200   200
  33 JANIS JEGERS     200   200
C Üles
  1 JARI HEINONEN 715 816 664 814 3009
  2 AVO RAHULA 514 564 513 566 2157
  3 ANNELI SANGERNEBO   515 512 615 1642
  4 KEN KASCH   613   513 1126
  5 JARMO VELLAMO 916       916
  6 TIMO KAISLA     916   916
  7 TEA TURPEINEN     715   715
  8 SANDER KASK 662       662
  9 NIKLAS WASSTRÖM 513       513
D Üles
  1 EDUARD SANGERNEBO 915 615 916 715 3161
  2 TIIT VALDRE 713 564 512 511 2300
  3 LAURI KURIKS 516 816 664   1996
  4 TOMMY LUNDSTRÖM 514     664 1178
  5 NIKLAS WASSTRÖM     513 513 1026
  6 TAAVO-ERKI VITSUT       916 916
  7 TOMi PELLINEN     715   715
  8 MATTI ANTTILA 100     512 612
E Üles
  1 MATI PÕLLUSTE 915 616 816 916 3263
  2 JAAK ROONDI 666 815 615 715 2811
  3 VEIKO KALLAS 513 513 514 514 2054
  4 REGET ROOMET 712 564     1276
  5 KARL PÄRTELPOEG       663 663
  6 ERLEND LOORITS     563   563
  7 MIHKEL JALAKAS 514       514
  8 EGON STANKEVITš       512 512
F Üles
  1 MAREK VIRVES 916 615 916 565 3012
  2 RONNY KÄRNER 715 566 715 816 2812
  3 AIN KRIST 664 814 514 614 2606
  4 MARIO AEDMA 512 513 513   1538
  5 MARKO KUTSER     661 513 1174
  6 JANEK KOMPOST 513       513
  7 MARTIN PÄRTELPOEG   512     512
  8 ANDRES TIMMUSK     512   512
2005
  SpeedEst Night Race Rock Race MC 39 Night Race BHRA Finals KOKKU 2005
Klassid Pos. Nimi          
A Üles
  1 Meelis Viese 613 615 915 714 2857
  2 Eero Pesur 616   716 915 2247
  3 Ivar Puusepp 511 509 512 510 2042
  4 Eikki Mägi     614 512 1126
  5 Artjoms Koclamazashvili 915       915
  6 Simas Bilevicus   716     716
  7 Arturs Orlovs 714       714
  8 Indrek Teppan   713     713
  9 Ardo Kalda       663 663
  10 Jussi Nurmi       616 616
  11 Kaspars Martinsons   614     614
  12 Kulno Kägu     513   513
  13 Martti Hoop   512     512
  14 Sabin Kukute 512       512
  15 Kristjan Salmre       511 511
  16 Reiko Rosenthal   511     511
  17 Eduard Vahemets   510     510
  18 Mihail Borodovs 510       510
  19 Margus Nurming       509 509
  20 Kristiina Naanuri       208 208
  21 Tõnno Ots   208     208
  22 Nemo Vunk       207 207
  23 Kristjan Haiba   207     207
  24 Henri Puhmas   206     206
B Üles
  1 Indrek Ando 916 100 766 764 2546
  2 Ranno Troon   201 1015 610 1826
  3 Mart Pere 514 508   503 1525
  4 Tiit Valdre 509 200 606 200 1515
  5 Ragnar Mikson   713   508 1221
  6 Viljar Mäesepp   611 511   1122
  7 Eduard Sangernebo   509 613   1122
  8 Arne Valge   612   505 1117
  9 Raivo Holm   505   607 1112
  10 Jevgeni Bulankin     512 504 1016
  11 Ville Oksanen       1016 1016
  12 Kristjan Ahven   507   506 1013
  13 Aimo Oksanen       813 813
  14 Jussi Tukiainen   716     716
  15 Maksim Zolotarjov   200   515 715
  16 Andrej Nosevic   714     714
  17 Ville Haga       711 711
  18 Ilja Volgin 711       711
  19 Markel Voit   100 607   707
  20 Hannes Luht 613       613
  21 Tea Turpeinen       612 612
  22 Tomaz Lissgärde   610     610
  23 Evald-Hannes Kree 610       610
  24 Fred Vali 515       515
  25 Aivars Bruvers 512       512
  26 Rando Sell     510   510
  27 Janis Jegers     509   509
  28 Kaupo Porovardja     508   508
  29 Richards Gailums   506     506
  30 Normunds Garenciks   504     504
  31 Argo Hani   503     503
  32 Anneli Sangernebo       502 502
  33 Ivo Soldan   502     502
  34 Riivo Hinn       501 501
  35 Henry Timmerman / DQ   715 814 609 2138
C Üles
  1 Avo Rahula 616 615 814 613 2658
  2 Jyrki Aukio   616   715 1331
  3 Kaido Krum   513   512 1025
  4 Mika Patshijew   512   511 1023
  5 Jari Heinonen       916 916
  6 Markku Teikkari       664 664
  7 Olli-Pekka Linnamäki     616   616
  8 Hans Niklas Wasström   614     614
  9 Martin Vuks   511     511
  10 Jere Juhani Hirn       510 510
  11 Georg Valdre       509 509
  12 Ingmar Noorlaid     200   200
D Üles
  1 Lauri Kuriks 816 615 616 614 2661
  2 Jarmo Vellamo   614   815 1429
  3 Seppo Saapola     815 516 1331
  4 Mathias Westman   616     616
  5 Timo Lahti   613     613
  6 Tommy Lundström       563 563
  7 Timo Äikää   512     512
  8 Kaimo Krikk       512 512
  9 Jari Heinonen   511     511
  10 Jussi Nurmi   510     510
  11 Margo Post   509     509
E Üles
  1 Mati Põlluste 816 715 916 665 3112
  2 Veiko Kallas   512 513 913 1938
  3 Jaak Roondi   511 614 716 1841
  4 Erlend Loorits   510 512 611 1633
  5 Ott-Ferdinand Ööpik   614   514 1128
  6 Kimmo Rantala   916     916
  7 Karl Pärtelpoeg     715   715
  8 Tarvo Õng 615       615
  9 Reget Roomet   613     613
  10 Gerrit Väät       512 512
  11 Aldo Kremm       510 510
  12 Kristo Kross   509     509
F Üles
  1 Ronny Kärner 615 715 916 716 2962
  2 Marek Virves 714 614 515 515 2358
  3 Kristjan Kuill 513 510 614 663 2300
  4 Ain Krist   613 513 912 2038
  5 Janek Kompost   512 712   1224
  6 Mario Aedma     511 610 1121
  7 Mika Saroma   916     916
  8 Konstantin Shorohov 916       916
  9 Marek Virves 714       714
  10 Mika Salonen       514 514
  11 Kalev Teesalu 512       512
  14 Tero Kiira       511 511
  12 Jussi Lauronen   511     511
  13 Raido Notton 511       511
  15 Sami Ylhäinen   509     509
  16 Tarvo Õng       509 509
  17 Georg Leonov   208     208
2004 aasta hooaja Autolehe Karikasarja tulemused

Arvestusse läksid 6 etappi: I Etapp Speedest Nightrace Haapsalu; II Etapp Erkki Sport Pärnu; III Etapp MC 39 Tartu;
IV Etapp Speedrock Saaremaa; V Etapp RockRace Pärnu; VI Etapp MC 39 Nightrace Tartu

Klassid Pos. Nimi Punkte
A Üles
  1 Silver Kusman 613
B Üles
  2 Meelis Viese 1531
C Üles
  1 Mart Pere 3164
  2 Hannes Luht 2758
  3 Kaupo Porovardja 916
  4 Georg Valdre 609
D Üles
  1 Fred Vali 3368
  2 Avo Rahula 1746
  3 Lauri Kuriks 1531
  4 Georg Valdre 1439
  5 Kaido Krum 1230
  6 Taavo Erkki Vitsut 1226
  7 Anti Veermaa 206
  8 Risto Pearu Koovit 204
F Üles
  1 Konstantin Šhorohov  
Partnerid